A A A
Zaproszenie

W najbliższą niedzielę zapraszamy do kibicowania młodym strażakom ochotnikom z całego powiatu krakowskiego podczas  IX Powiatowych Zawodów Sportowo-Pożarniczych Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych na stadionie LKS Niedźwiedź, a po południu – na Małopolski Festiwal Smaku z udziałem producentów regionalnych i tradycyjnych przysmaków w parku przy Miejsko-Gminnym Centrum Kultury w Słomnikach.

Od godziny 10.00 do 15.00  zapraszamy do kibicowania młodym strażakom ochotnikom, którzy zjadą się do Niedźwiedzia na stadion LKS z całego powiatu krakowskiego na IX Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych. Będzie wiele atrakcji także dla kibiców, których aplauz i liczna obecność niewątpliwie zmobilizuje zawodników do zaciętej rywalizacji.

Po sportowych wrażeniach zapraszamy wszystkich miłośników dobrej kuchni i regionalnych przysmaków na kolejny przystanek Małopolskiego Festiwalu Smaku, który tym razem zawitał do Słomnik. Wśród atrakcji są m.in.: regionalne przysmaki, pokazy gotowania na żywo, wyroby Kół Gospodyń Wiejskich, degustacja tradycyjnych potraw, warsztaty kulinarne, konkursy z nagrodami, strefa zabaw dla dzieci. Zapraszamy od godziny 14.00 do parku przy Miejsko-Gminnym Centrum Kultury w Słomnikach.

Załączniki:
Pobierz plik (Małopolski Festiwal Smaku w Słomnikach.jpg)Małopolski Festiwal Smaku w Słomnikach.jpg[ ]157 kB2019-08-29 09:48
Pobierz plik (Zawody strażackie w Niedźwiedziu.jpg)Zawody strażackie w Niedźwiedziu.jpg[ ]177 kB2019-08-29 09:46