Drukuj
Świąto Niepodległości w przedszkolu

W Integracyjnym Centrum Rozwoju Dziecka przedszkolaki wraz z rodzicami, dziadkami i zaproszonymi gośćmi świętowały odzyskanie przez Polskę niepodległości.

Dzieci z grup Kotków, Wiewiórek i Jeżyków (4-6-latki) zaprezentowały program artystyczny; uroczystość odbyła się 9 listopada, czyli tuż przed Narodowym Świętem Niepodległości. Były pieśni o Polsce i patriotyczne wiersze. Dzieci wykonały także pięknego poloneza.

Publiczność – zaproszeni goście, rodzice i nauczyciele nie kryli wzruszenia występem przedszkolaków. Wśród publiczności były także maluchy z najmłodszych grup. Burmistrz Paweł Knafel, który odwiedził przedszkole w tym dniu, w krótkim słowie skierowanym do wszystkich nie szczędził pochwał dla przedszkolaków i nauczycieli za przygotowanie tej uroczystości. Podkreślił także, jak ważne jest kształtowanie postaw patriotycznych od najmłodszych lat.

Galeria zdjęćWśród gości byli także obecni pan Piotr Wasik, były przewodniczący Rady Miejskiej w Słomnikach, a także dwóch emerytowanych wojskowych, major Jerzy Jasiówka i  sierżant Marian Brykalski, tata i wuj wychowanków przedszkola.

 

Odsłony: 4359