A A A
Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich

W Krakowie działa Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich; osoby chcące korzystać z funduszy unijnych otrzymają tam wszelkie informacje i pomoc. 

Punkty Informacyjne Funduszy Europejskich  ul. Wielicka 72b, 30-552 Kraków poniedziałek 8.00–18.00, wtorek–piątek 8.00–16.00 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Infolinia: (12) 616 0 616. Zadzwoń lub przyjdź.

Dowiesz się tam, jakie są bieżące nabory do programów dofinansowujących np. dla przedsiębiorców. Co trzeba wiedzieć, zanim złoży się wniosek o przyznanie środków unijnych? Na co można pozyskać dofinansowanie i jakie dokumenty trzeba przygotować? Warto pytać, warto wiedzieć!

Osoby korzystające z oferty w Punkcie pytają przede wszystkim o szczegóły dotyczące interesujących ich naborów, m.in. jaki jest wymagany wkład własny, w jakiej formie może być on wniesiony, jakie koszty można ponosić w ramach danego działania, jakie dokumenty należy dołączyć do wniosku o dotację. Najczęściej jednak zadają bardzo szczegółowe pytania dotyczące zakresu merytorycznego dotyczącego danego konkursu.

32 040 – tyle konsultacji przeprowadziły w 2016 roku Punkty Informacyjne Funduszy Europejskich zlokalizowane w Małopolsce. To zdecydowanie najlepszy wynik spośród wszystkich województw, bo średnia liczba porad udzielana w innych regionach jest o niemal 11 tys. niższa. Serdecznie zapraszamy szczególnie naszych przedsiębiorców do korzystania z tej formy pomocy i informacji.

Więcej, kliknij – tutaj.

Fot. Urząd Marszałkowski WM